ERKEKOĞLU PRES MAKİNE SAN. 50 YILI AŞKIN GEÇMİŞİ VE TECRÜBESİ İLE, ÜLKEMİZ SANAYİSİNİN EN ESKİ PRES MAKİNE İMALATÇILARINDAN BİRİDİR.

Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası OSB. de yer alan fabrikasında 30 tondan 1000 ton kapasiteye kadar mekanik preslerin tasarımı, imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetlerini vermekte olan firmamızın ürün portföyünü; C Tipi 4 Kızaklı Eksantrik Presler, C Tipi 6 Kızaklı Eksantrik Presler, H Tipi Tek Biyel Kollu Eksantrik Presler, H Tipi Çift Biyel Kollu Eksantrik Presler, H Tipi Dört Biyel Kollu Eksantrik Presler, Mekanik Transfer Presleri, Laminasyon Presleri, İspanyolet Presleri, Kalibrasyon Presleri, Yüksek Hızlı Presler, Özel Tip Presler, Hava Kavramaları ve Otomasyon Sistemleri şeklinde sayabiliriz.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip olan ve bünyesinde titizlikle uygulayan firmamız, tüm ürünlerine CE belgesi alarak uluslararası standartlarda üretim ve güvenlik kalitesine ulaşmıştır. Ürünlerimiz, endüstride en çok tercih edilen en iyi markaların mekanik, elektrik ve elektronik malzemelerini kullanarak, yüksek hassasiyetle imal edilmektedir. Ürünlerimizin yerli malı belgesi bulunmaktadır.

 

HER NOKTADA SERTİFİKALI KALİTE

Hedefimiz güçlü çözüm ortaklarımızla, kendimizi kalite odaklı geliştirerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve bizi tercih eden müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmaktır.
Hedeflerimize ulaşmak için gerekli kaynakları sağlamak ve insan kaynaklarını sürekli eğiterek iyileştirmeyi sürekli kılmak, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşteri odaklılık ve müşteri ihtiyaçlarını taahhüt edilen zaman ve kalitede sağlamak tüm yönetimimizin ve çalışanlarımızın sorumluluğundadır.
 
error: Content is protected !!