ERKEKOĞLU PRES MAKİNE SAN. 50 YILI AŞKIN GEÇMİŞİ VE TECRÜBESİ İLE, ÜLKEMİZ SANAYİSİNİN EN ESKİ PRES MAKİNE İMALATÇILARINDAN BİRİDİR.

ERKEKOĞLU PRES MAKİNE SAN. 50 YILI AŞKIN GEÇMİŞİ VE TECRÜBESİ İLE, ÜLKEMİZ SANAYİSİNİN EN ESKİ PRES MAKİNE İMALATÇILARINDAN BİRİDİR.

Firmamız, Tuzla İstanbul Anadolu Yakası OSB. de yer alan fabrikasında mekanik preslerin tasarımı, imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.
Firmamızın ürün portföyünü; C Tipi 4 Kızaklı Eksantrik Presler, C Tipi 6 Kızaklı Eksantrik Presler, H Tipi Tek Biyel Kollu Eksantrik Presler, H Tipi Çift Biyel Kollu Eksantrik Presler, H Tipi Dört Biyel Kollu Eksantrik Presler, Mekanik Transfer Presleri, Laminasyon Presleri, İspanyolet Presleri, Kalibrasyon Presleri, Hızlı Presler, Özel Presler, Hava Kavramaları ve Otomasyon Sistemleri şeklinde sayabiliriz.
ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip olan ve bünyesinde titizlikle uygulayan firmamız, tüm ürünlerine CE belgesi alarak uluslar arası standartlarda üretim ve güvenlik kalitesine ulaşmıştır. Ürünlerimiz, endüstride en çok tercih edilen en iyi marka firmaların mekanik, elektrik ve elektronik malzemelerini kullanarak, yüksek hassasiyetle imal etmektedir. Firmamızın yerli malı belgesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!